LifeStraw® Steel

LifeStraw® Steel

LifeStraw® Steel je prenosný filter na vodu v elegantnom odolnom oceľovom tele, ktorý transformuje mikrobiologicky znečistenú vodu na bezpečnú a čistú pitnú vodu. Produkt nevyžaduje žiadne batérie alebo náhradné diely, a filtruje až 4000 litrov vody po dobu jeho životnosti. LifeStraw Steel čistí vodu z otvoreného sladkovodného toku, rovnako ako z rybníka, jazera, alebo rieky. Je v hodný na pešiu turistiku, cestovanie, kempovanie, expedície v skupinách a to najmä v oblastiach, kde môžu byť vodné zdroje kontaminované a obsahovať zvýšené množstvo baktérií a parazitov.

Prenosný, mikrobiologický filter na vodu.

LifeStraw® využíva pokročilú technológiu mikrofiltračnej membrány, ktorá odstráni až 99.9999% baktérií (napr.Escherichia coli, Vibro cholerae, Salmonella typhi) a 99,9% z cýst prvkov (napr. Cryptosporidium parvum, Giardia lamblia), ktoré sa bežne vyskytujú vo vode a spôsobujú rôzne ochorenia. LifeStraw®, tak výrazne znižuje riziko nákazy a prepuknutia chorôb ako napr. týfus, úplavica alebo hnačka.


1 - Používa vymeniteľnú kapsulu s aktívnym uhlím na zníženie zápachu, chlóru a organických chemických nečistôt až do 100 litrov

2 - Používa pokročilé duté vlákno - membránová technológia (0,2 mikrónov) na odstránenie vodou riediteľných baktérií a prvokov až do 4000 litrov.

Použitie a skladovanie

Po návrate z cesty pred uskladnením produktu LifeStraw® Steel, prepláchnite filter a ostatné časti pod tečúcou vodou na oboch koncoch a nechajte vyschnúť.  • : 1057
  • Kód produktu: LSST
  • Dostupnosť: Skladom
1 Product(s) Sold
  • 64,99€
  • Bez DPH: 54,16€